Робота та практика в Німеччині

Умови

Після завершення професійного навчання та здачі кваліфікаційного екзамену розпочинається шлях в робочий світ.

Це стосується учасників програми, які вирішили здобути професійну освіту у ТОВ ЕЛМА Менеджмент кваліфікованих працівників (ELMA Fachkräftemanagement GmbH).

В Німеччині спостерігається великий дефіцит кваліфікованих працівників у багатьох галузях економіки. Особливо актуальною є ця потреба в галузі готельно-ресторанного господарства. Проте ще гострішою постає необхідність у фахівцях в соціальній галузі та в сфері догляду. Доглядальники за людьми похилого віку та медсестри потрібні у всіх федеральних землях. Тому для цих професій є багато цікавих пропозицій та хороша оплата праці.

Luxury wine glasses and silver tableware near plates with red napkins

Здобувши професійну медичну освіту в Україні, відповідно до Закону про імміграцію кваліфікованих працівників, Ви маєте можливість визнання Вашої професійної кваліфікації в Німеччині. Після визначення та порівняння освітньої програми з європейською освітою, Ви отримуєте довідку про освітню різницю.

Спочатку доведеться наздогнати визначені освітні елементи і після цього здавати новий екзамен за німецькими стандартами. На цьому іспиті перевіряються предмети та елементи освіти, які треба було наздогнати. Проте протягом цього періоду учасник програми вже може працювати помічником або асистентом доглядальника. Ця робота оплачується згідно тарифної сітки.

Ми залюбки надамо Вам консультацію з усіх питань у нашому офісі фірми-партнера ТОВ МАТРО в Україні, м. Івано-Франківську. Контактні дані Ви можете знайти на нашому сайті.     

Станьте частиною Elma зараз!