Освіта

Вже 7 років ми займаємось освітою та навчанням для різних професій в галузі готельно-ресторанного господарства в Берліні.

Кваліфікований робітник готельно-ресторанної галузі

Працівник ресторанної галузі

Менеджер ресторанної галузі

Бармен

Майстер барної справи

З 2021 року ми розпочинаємо навчання професії «Батлер».

Про професію дворецького

На даний час попит на кваліфікованих батлерів є надзвичайно великим в цілому світі, навчання є досить складним і тому триває 4 роки. Ця професія об’єднує в собі декілька професій, які забезпечують відповідну кваліфікацію.

Це загальна освіта, яка ставить високі вимоги до здобувачів цієї кваліфікації. Важливою вимогою є те, що здобувачі повинні розмовляти щонайменше 3 мовами. Після завершення освітньої програми батлери отримують зарплату вище середньої. Переважно вони живуть в сімейному колі своїх роботодавців.

Puts a glass. Waiter hand in the gloves. Worker is engaged in serving the table

Вже протягом року нам вдалося розширити портфоліо наших професій і тепер ми здійснюємо підготовку кваліфікованого медичного персоналу.

Наше підприємство представлене на ринку праці ФРН

Нашими партнерами є підприємства галузі готельно-ресторанного господарства, але також торгівлі і промисловості, а також медичні установи та підприємства.

Завдяки позитивному іміджеві в Берліні, наше поле діяльності вдалося розширити на територію всієї Німеччини.

Ми залучаємо учнів для професійної освіти з України та інших східноєвропейських країн 

Люди є проєвропейської орієнтації та відкриті до світу. Молоді працівники є активними та зацікавленими здійснити свою мрію про життя закордоном.

Фахова підготовка та особисті якості наших працівників засвідчують високий рівень професійності. Учасники нашої програми вже завершили професійну освіту в галузі готельно-ресторанного господарства. Проте освітні документи не визнаються в Німеччині. Відповідно наші учні проходять дворічне професійне навчання на робітника готельно-ресторанного господарства. Це навчання може бути продовжене на третій рік для професій:

Для професій в галузі медицини, окрім професійної освіти фахових доглядальників, ми пропонуємо також проведення процедури визнання освітніх документів. 

Coffee machine in coffee shop

Щоб подолати мовний бар’єр, ми пропонуємо 6-місячний інтеграційний та мовний курс, який проводиться в Україні викладачами університету. Мовне навчання продовжується в Німеччині і гарантоване нашим підприємством. Таким чином підприємство за відносно короткий адаптаційний період отримує цінного працівника.

Оскільки учні з України дуже зацікавлені в тривалих робочих відносинах, які продовжуються і після завершення професійного навчання, наші партнери отримують можливість довгострокового планування, зважаючи на забезпечення працівниками.