Про нас

Наша історія

ТОВ ЕЛМА Менеджмент кваліфікованих працівників (Elma Fachkräftemanagement GmbH) засноване в 2016 році.

ТОВ ЕЛМА Менеджмент кваліфікованих працівників (Elma Fachkräftemanagement GmbH) – підприємство, яке займається залученням кваліфікованих працівників для німецької економіки і у спільній співпраці з ГО «Професійна Школа Освітнього Об’єднання Тельтов»  („Berufliche Fachschule AVT Teltow e.V.) розвиває проект з метою вирішення проблеми браку робочої сили в Німеччині.

Ми готові допомогти Вам із якісним та довгостроковим залученням працівників на вільні вакансії в сфері обслуговування, барної справи, на рецепції та у готельному господарстві. 

Для професій у галузі медицини крім освіти доглядальників, ми проводимо також процедуру визнання освітніх документів.

Young women placing order to a waiter at cafe

Наша мета

Проект має на меті подолати проблему нестачі професійних працівників в галузі готельно-ресторанного господарства в Німеччині.

  • На даний час наш проект є дуже успішним на ринку праці федеральних земель Берлін та Бранденбург та співпрацює зі знаними підприємствами готельно-ресторанної сфери.

  • На нашому підприємстві працюють досвідчені фахівці галузі готельно-ресторанного господарства, а також відомі екзаменатори Торгово-промислової палати.

  • Наші викладачі та вчителі здобули класичну освіту та мають хороший практичний досвід.

ТОВ ЕЛМА Менеджмент кваліфікованих працівників (Elma Fachkräftemanagement GmbH) у своїй діяльності відповідає за такі адміністративні функції як рекрутинг та відбір працівників, мовна підготовка, опіка учнів та вирішення усіх адміністративних і бюрократичних питань на місці.

Крім вище переліченого наш проект складає неабиякий економічний інтерес для будь-якого підприємства.

Наш досвід є неповторним в Німеччині і отримав високу оцінку та надійний супровід Торгово-Промислової палати та Спілки Фахівців Готельно-Ресторанного Господарства Німеччини (DEHOGA).

English teacher standing at board, explaining lesson to students

Найближчі перспективи для готельного господарства Німеччини видаються досить негативними, якщо зважати на гостру необхідність високо кваліфікованих працівників. 

Ця проблема потребує ефективного та концептуального вирішення.

Підприємство за дуже короткий час адаптації може отримати висококваліфікованого працівника.

Оскільки учні з України зацікавлені в довгострокових робочих відносинах, які триватимуть і після закінчення навчання, перед нашими партнерами відкривається чудова можливість довгострокового планування, покладаючись на забезпечення кваліфікованими працівниками.